UAB „Ligamis” suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2014″

UAB „Ligamis“ pagarba klientams ir partneriams bei pranašumas prieš konkurentus – buvo įvertintas! Imonei suteiktas „Stipriausi Lietuvoje 2014″ sertifikatas, patvirtinantis, kad įmonė yra patikima ir laiku vykdo visus savo finansinius įsipareigojimus.

Kaip įvertinti stipriausieji?

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2014″ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2014″ sertifikatus – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.), verslo sąsajų, taip pat turto areštų ir kitą informaciją.

Įmonei suteikiamas sertifikatas, jeigu jos prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 17 proc. Įmonės vadovui sertifikatas  suteikiamas, jeigu jo prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 1,7 proc.

Daugiau informacijos apie „Stipriausi Lietuvoje 2014″ sertifikatatą sužinosite: www.creditinfo.lt