Šarvojimo salės

+ Sietyno g. 14, Vilnius
Šarvojimo salės įrengtos ramioje vietoje, gamtos apsuptyje. Norime padėti jums sunkią akimirką ir užtikrinti, kad atsisveikinimas su artimu žmogumi būtų kuo ramesnis. Salės turi poilsio kambariukus - virtuvėles, kuriuose yra arbatinukas, kavos aparatas su kavos pupelėmis, visi stalo įrankiai, lėkštės, šaldytuvas bei platus įvairių arbatų pakeliuose pasirinkimas, cukrus.
Šarvojimo salės įrengtos ramioje vietoje, patogus privažiavimas prie pat pastato. Norime padėti jums sunkią akimirką ir užtikrinti, kad atsisveikinimas su artimu žmogumi būtų kuo ramesnis. Salės turi poilsio kambariukus - virtuvėles, kuriuose yra arbatinukas, kavos aparatas su kavos pupelėmis, visi stalo įrankiai, lėkštės, šaldytuvas bei platus įvairių arbatų pakeliuose pasirinkimas, cukrus.
Šarvojimo salės įrengtos ramioje vietoje, gamtos apsuptyje, yra parkavimo aikštelė. Norime padėti jums sunkią akimirką ir užtikrinti, kad atsisveikinimas su artimu žmogumi būtų kuo ramesnis. Prie salių yra poilsio kambariai - virtuvėlės.

Šiuo adresu yra tik šarvojimo salė, dėl prekių ir paslaugų kreiptis kitais mūsų adresais.
+1
laidojimo salės vilniauslaidojimonamai.lt
Netekus artimojo Užsakyti skambutį