Pagarbios ir profesionalios laidojimo paslaugos

Mes pasirūpinsime viskuo
Mūsų įmonės patyrusi komanda nuoširdžiai ir profesionaliai padės jums susidūrus su skaudžia artimųjų netektimi. Mūsų teikiamos laidojimo paslaugos Vilniuje apima kone visas su laidojimu susijusias užduotis: nuo šarvojimo salės suradimo iki kūno parvežimo iš užsienio ar laidotuvių organizavimo.
Paruošimas
Paruošimas
Mūsų teikiamos laidojimo paslaugos Vilniuje apima kone visas su laidojimu susijusias užduotis: nuo šarvojimo salės suradimo iki kūno parvežimo iš užsienio ar laidotuvių organizavimo.
Šarvojimas
Šarvojimas
Šarvojimo salės įrengtos ramioje vietoje, gamtos apsuptyje. Norime padėti jums sunkią akimirką ir užtikrinti, kad atsisveikinimas su artimu žmogumi būtų kuo ramesnis.
Transportas
Transportas
Šarvojimo salės įrengtos ramioje vietoje, gamtos apsuptyje. Norime padėti jums sunkią akimirką ir užtikrinti, kad atsisveikinimas su artimu žmogumi būtų kuo ramesnis.
Laidojimas
Laidojimas
Mūsų teikiamos laidojimo paslaugos Vilniuje apima kone visas su laidojimu susijusias užduotis: nuo šarvojimo salės suradimo iki kūno parvežimo iš užsienio ar laidotuvių organizavimo.

Šarvojimo salės Vilniuje

Šarvojimo salės įrengtos ramioje vietoje, gamtos apsuptyje. Norime padėti jums sunkią akimirką ir užtikrinti, kad atsisveikinimas su artimu žmogumi būtų kuo ramesnis. Мūsų šarvojimo salės Vilniuje turi visą reikalingą įrangą ir yra suprojektuotos taip, kad atliktų pagrindinę savo funkciją – pabrėžtų rimtį, pagarbą ir orumą atsisveikinant su mirusiuoju. Erdvios šarvojimo salės pritaikytos skirtingam lankytojų skaičiui.
+ Sietyno g. 14, Vilnius
Šarvojimo salės įrengtos ramioje vietoje, gamtos apsuptyje. Norime padėti jums sunkią akimirką ir užtikrinti, kad atsisveikinimas su artimu žmogumi būtų kuo ramesnis. Salės turi poilsio kambariukus - virtuvėles, kuriuose yra arbatinukas, kavos aparatas su kavos pupelėmis, visi stalo įrankiai, lėkštės, šaldytuvas bei platus įvairių arbatų pakeliuose pasirinkimas, cukrus.
Šarvojimo salės įrengtos ramioje vietoje, patogus privažiavimas prie pat pastato. Norime padėti jums sunkią akimirką ir užtikrinti, kad atsisveikinimas su artimu žmogumi būtų kuo ramesnis. Salės turi poilsio kambariukus - virtuvėles, kuriuose yra arbatinukas, kavos aparatas su kavos pupelėmis, visi stalo įrankiai, lėkštės, šaldytuvas bei platus įvairių arbatų pakeliuose pasirinkimas, cukrus.
Šarvojimo salės įrengtos ramioje vietoje, gamtos apsuptyje, yra parkavimo aikštelė. Norime padėti jums sunkią akimirką ir užtikrinti, kad atsisveikinimas su artimu žmogumi būtų kuo ramesnis. Prie salių yra poilsio kambariai - virtuvėlės.

Šiuo adresu yra tik šarvojimo salė, dėl prekių ir paslaugų kreiptis kitais mūsų adresais.
+1
laidojimo salės vilniauslaidojimonamai.lt
Patarimai ir straipsniai
Patarimai ir straipsniai vilniauslaidojimonamai.lt

Apie mus

Laidojimo paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų teikiame jau daugiau nei 10 metų. Naujausias mūsų projektas – Vilniaus laidojimo namai – tai naujausi modernūs laidojimo paslaugų namai Vilniuje. “Vilniaus laidojimo namu” paslaugos teikiamos 2018-ų metais pastatytuose tam skirtuose laidojimo namuose. Nuo 2008 m. vykdoma kryptinga įmonės veikla leidžia kiekvienam mūsų klientui garantuoti operatyvią ir profesionalią pagalbą, kai to labiausiai reikia.
Garantuojame
aukštą kokybę
Per gana trumpą laiką sukaupta patirtis rodo, kad gebame susidoroti ne tik su tipinėmis, bet ir su nekasdienėmis situacijomis. Mūsų įmonės istorijoje – mirusiųjų pargabenimas rezonansiniais atvejais, kaip antai, alpinistų žūtis Prancūzijoje 2013 m. ar nardymo instruktoriaus mirtis Maldyvuose 2015 m.
Veikiame
betarpiškai
Suprasdami operatyvumo ir patikimumo svarbą atliekant su laidojimu susijusias paslaugas, susitelkėme būtent ties betarpiškumu. Тurėdami biurus skirtingose šalyse galime tiesiogiai suteikti visas mirusiųjų atvežimo ar išvežimo, laidojimo ar kremavimo paslaugas.
Problemas sprendžiame
kompleksiškai
Suvokdami situacijos subtilumą bei klientų žmogišką situaciją, supratingai imamės absoliutaus organizacinio vaidmens ir siūlome klientams paslaugų paketus: informacijos surinkimas, dokumentų parengimas, mirusiojo paėmimas, įdėjimas į cinkuotą karstą, transportavimo išlaidos.

Atsiliepimai

atsiliepimai vilniauslaidojimonamai.lt
Netekus artimojo Užsakyti skambutį