Paslaugos

Laidojimo paslaugos

Mūsų įmonės patyrusi komanda nuoširdžiai ir profesionaliai padės jums susidūrus su skaudžia artimųjų netektimi. Mūsų teikiamos laidojimo paslaugos Vilniuje apima visas su laidojimu susijusias užduotis: nuo šarvojimo salės ir laidotuvių bei kremavimo organizavimo iki mirusiojo kūno parvežimo iš užsienio.

Mums galite skambinti bet kuriuo paros metu. Tel. +370 650 25 350

Teikiamos paslaugos:
Mirusiojo paėmimas iš namų ar morgo ir transportavimas bet kuriuo paros metu;
Palaikų saugojimas šaldytuvuose;
Velionio sanitarinis paruošimas, aprengimas;
Balzamavimas;
Plati laidojimo reikmenų ir ritualinių reikmenų pasiūla bei parinkimas: įvairių modelių ir dydžių karstai, drabužiai, avalynė, reikalingi aksesuarai, laikini paminklai (kryžiai), ir t.t.;
Palaikų pervežimas į bet kurį Lietuvos miestą;
Šarvojimo salės;
Laidotuvių organizavimas pagal Jūsų pageidavimus;
Katafalkai;
Perlaidojimas;
Kremavimo paslaugos visoje Lietuvoje.
Užsienyje:
Mirusiojo palaikų transportavimas iš užsienio į Lietuvą ar kitas šalis;
Velionio transportavimas iš Lietuvos į užsienio šalis;
Visų reikalingų dokumentų bei leidimų transportavimui sutvarkymas;
Kremavimo paslaugos užsienio šalyse ir urnos pargabenimas į Lietuvą ar kitas šalis;
Laidojimo paslaugos užsienio šalyse.
Dirbame pagal įstatymų nustatytas higienos normas ir turime visus reikalingus higienos pasus ir licencijas.

Kremavimo paslaugos

Atsižvelgdami į artimųjų pageidavimą ir (ar) velionio išreikštą valią, organizuojame mirusiojo palaikų kremavimą. Kremavimas gali būti atliekamas Lietuvos ar Lenkijos krematoriumuose, kas dažniausiai leidžia kremavimą atlikti greičiau nei per 24 valandas.

Bet kuriuo paros metu suteiksime reikalingą informaciją apie kremavimo tvarką, trukmę bei paslaugų kainas.

Mūsų klientai dažniausiai renkasi šį paslaugų paketą:
dokumentų tvarkymas;
ekologiškas karstas;
mirusiojo nuvežimas į krematoriumą;
kremavimo paslauga (su krematoriumo mokesčiais);
kremavimo sertifikatas;
medinė, akmeninė ar metalinė urna mirusiojo palaikams
atsisveikimo su urna organizavimas
Reikalingi dokumentai:
asmens, kurio palaikai bus kremuojami, mirties liudijimas;
laidojančio asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė).

Kremavimo eiga – pagal Jūsų pageidavimą
Kremavimas arba kitaip – mirusiojo palaikų deginimas, yra įprastas laidojimo būdas pasaulyje. Kremavimo paslaugos yra priimtinos ne tik dėl ekonominių ar ekologinių priežasčių, bet ir neprieštarauja daugeliui moralinių ir religinių įsitikinimų.
Kadangi Lietuvoje laidojimo tradicijos kremuojant vis dar formuojasi, pasiūlysime jums priimtiniausią būdą atsisveikinti su velioniu. Dažnai pasirenkamas kremavimo urnos su mirusiojo pelenais šarvojimas, kai velionio kūnas vežamas iškart kremuoti, arba pageidaujama pirmiau atsisveikinti su velioniu šarvojant kūną, o po to vežant kremuoti. Urną galima laidoti kapavietėje arba laikyti kolumbariume.

Absoliutaus paslaugumo garantija
Mūsų specialistai pasirūpins dokumentų, reikalingų kremavimui atlikti, parengimu. Tai padarysime jums atvykus į biurą: tereikės užpildyti nustatytos formos prašymą kremuoti palaikus bei pasirašyti kremavimo paslaugų teikimo sutartį.
Profesionaliai atliksime visą organizacinį darbą: prieš kremavimą, jei pageidausite, galėsite atsisveikinti su mirusiuoju, tada palaikus nuvešime į krematoriumą, o paskui jau urna su mirusiojo palaikais parvešime į mūsų laidojimo biurą šarvoti ar tiesiog atiduoti artimiesiems laidoti.

Mirusiojo pargabenimas iš užsienio

Mes suprantame, kad mirusiojo palaikų parvežimas iš užsienio gali sukelti įvairių sunkumų. Daugybė biurokratinių dalykų, kalbos barjeras sunkią akimirką gali atrodyti neįveikiami. Jūs turite teisę gedėti, o organizacinius rūpesčius palikite mums, profesionalams. Mes dirbame 24 valandas per parą ir galime jums pasiūlyti kvalifikuotą pagalbą pargabenant palaikus iš užsienio. Patarsime ir padėsime gauti 2 000 eurų valstybės paramą mirusiojo transportavimo išlaidoms padengti, suteiksime visus reikalingus dokumentus, kad palaikų pargabenimas būtų kiek įmanoma sklandesnis. Mums skambinti galite bet kuriuo paros metu.

 

Viskas, ką jums reikės padaryti:

 • susisiekus su mumis patvirtinti užsakymą;
 • parašyti įgaliojimą (įgaliojimo poreikis priklauso nuo konkrečios šalies ir to, ar yra tenai artimųjų ar ne).

Garantuojame nuolatinį bendradarbiavimą

Jūsų individualiam atvejui bus paskirtas atsakingas darbuotojas, kuriam galėsite paskambinti bet kada ir sužinoti veiksmų (dokumentų rengimo, transportavimo) eigą konkrečiu momentu, kitus rūpimus atsakymus. Patyręs specialistas taip pat nuoširdžiai patars ir suteiks kitą aktualią informaciją, pavyzdžiui, apie kremavimo galimybes užsienio šalyse arba LR paramą už palaikų pargabenimą.

Mūsų įmonės komanda atliks už jus visas procedūras, atsižvelgdama į jūsų poreikius ir situaciją.

Veikiame plačiai

Visoje Europoje, kaimyninėse, Artimųjų ir Vidurio Rytų šalyse mūsų įmonė veikia tiesiogiai. Palaikų pargabenimas iš tolimųjų egzotinių šalių vykdomas padedant Londone įsteigtai mūsų dukterinei įmonei „Aizz company Ltd“ (www.aizz.co.uk) (privalumas – platesnis oro transportavimo partnerių tinklas, lankstesnės galimybės). Operatyvių sprendimų ir veiksmų padeda pasiekti narystė Tarptautinėje laidojimo įmones vienijančioje organizacijoje FIAT-IFTA. Patikimų partnerių padedami suteiksime klientams reikalingos informacijos apie įvykį ar padėtį bei pačiu greičiausiu būdu galėsime parengti reikiamus dokumentus ir organizuoti palaikų pargabenimą į gimtinę.

Parvežimas iš užsienio

Dokumentų tvarkymas ir mirusiojo palaikų parvežimas iš užsienio paprastai trunka nuo 3 dienų iki kelių savaičių. Tai priklauso nuo konkrečioje šalyje galiojančios dokumentų ir leidimų išdavimo tvarkos bei nuo to, ar vykdomas tyrimas dėl mirties aplinkybių. Dokumentų rengimas ir leidimų gabenti mirusįjį gavimas dažniausiai užtrunka 2–7 darbo dienas.

Kad mirusiojo palaikų parvežimas iš užsienio būtų sklandus, mūsų kolektyvas įprastai vykdo tokį procesą ir atlieka šiuos reikalingus veiksmus:

 • Susisiekia su reikalingomis užsienio instancijomis: policija, prokuratūra, teismo medicinos ekspertais, ambasados darbuotojais;
 • Gauna visus reikiamus leidimus, mirties liudijimą, medicinos ekspertų išrašą;
 • Rūpinasi tinkamu palaikų transportavimu (skraidinant oro linijomis naudojamas specialus karstas; pervežimams automobiliu – specializuotas transportas (esant poreikiui ir/ar kliento pageidavimui skiriamas specializuotas transportas su šaldymo įranga);
 • Nuolat informuoja klientą apie dokumentų rengimo ir transportavimo eigą;
 • Atlikę paslaugą, pateikia sąskaitas ir visus reikiamus dokumentus Lietuvos Respublikos paramai už palaikų parvežimą gauti.

Mūsų įmonės kvalifikuota komanda padės jums organizuodama ne tik palaikų parvežimus iš užsienio šalių, bet ir mirusiųjų palaikų pervežimą į užsienio šalis.

Dažniausiai bus organizuojami ir atliekami tokie susiję veiksmai

 • Informacijos surinkimas, reikalingų dokumentų surinkimas ir parengimas, apostilės gavimas (jei reikalinga), pasirūpinimas vertimais į reikalingas kalbas;
 • Mirusiojo paėmimas ir saugojimas šaldytuve;
 • Balzamavimas pagal oro linijų reikalavimus (jeigu siunčiama oro linijomis);
 • Jei pageidaujama, mirusiojo palaikų paruošimas ir pašarvojimas atsisveikinimui.

Atvykimo šalyje taip pat organizuojame laidojimo paslaugas:

 • Karsto pasitikimą, paėmimą iš oro uosto;
 • Karsto pristatymą į nurodytą miestą;
 • Laidotuves.

Apie mus kalba mūsų darbai
Kad ir kokia nepaprasta būtų Jūsų situacija, mūsų įmonės kolektyvas pasirengęs profesionaliai ir nuoširdžiai padėti spręsti bet kokias problemas, kad palaikų pargabenimo procesas vyktų operatyviai ir sklandžiai. Esame įpratę prie iššūkių ir lanksčiai reaguojame į nenumatytus atvejus. Mirusiųjų parvežimo klausimais padedame ir TV3 laidai „TV pagalba“.
Iš užsienio mirusiuosius esame parvežę ir rezonansiniais atvejais, tokiais kaip alpinistų žūtis Prancūzijoje 2013 metais ar nardymo instruktoriaus mirtis Maldyvuose 2015 metais. Bendradarbiaujame su didžiausiomis Lietuvos draudimo bendrovėmis – tai draudiminio įvykio atveju leidžia užtikrinti sklandų mirusiojo pargabenimą.

Naudinga informacija:
Užsienio valstybėse mirusių Lietuvos Respublikos piliečių, užsienio valstybių piliečių ir asmenų be pilietybės palaikus parvežti į Lietuvą galima tik gavus Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės arba konsulinės įstaigos (toliau – konsulinė įstaiga), akredituotos tai valstybei, kurioje mirė asmuo, leidimą ir pagal tos valstybės nustatytą tvarką. Jeigu užsienio valstybėje, kurioje mirė asmuo, nėra akredituotos konsulinės įstaigos, leidimą mirusiojo palaikus parvežti į Lietuvą išduoda artimiausia konsulinė įstaiga arba konsulinė įstaiga, kuriai pavesta suteikti konsulinę pagalbą Lietuvos Respublikos konsulinio statuto nustatyta tvarka. Išskirtinais atvejais leidimą mirusiojo palaikus parvežti į Lietuvą gali išduoti ir kita konsuline įstaiga. Leidimas turi būti vežamas kartu su karstu.
Vyriausybės patvirtinta tvarka dėl kompensacijų mirusiųjų parvežimui iš užsienio

Lietuvos Respublikos vyriausybės 2003 m. gegužės 20 d. nutarimas Nr. 618 “Dėl valstybės finansinės paramos užsienyje mirusių (žuvusių) Lietuvos Respublikos piliečių palaikams parvežti į Lietuvos Respubliką teikimo ir materialinės pagalbos teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams, nukentėjusiems užsienio valstybėse, taisyklių patvirtinimo” …plačiau

Įšankstinis laidotuvių plano sudarymas

Išankstinis laidotuvių planavimas: pasirūpinti verta iš anksto

Greičiausiai esate ne kartą girdėję, kad Vakarų Europoje ir JAV populiarėja nauja paslauga – laidotuvių planavimas, t. y. galimybė asmeniškai susitarti dėl laidojimo scenarijaus, detalių ir apmokėjimo. Vis dažniau sudaromi laidojimo planai reiškia, kad pats žmogus susikuria savo laidotuvių planą ir pasirenka norimas paslaugas, pats sumoka avansą arba visas laidotuvių ceremonijos išlaidas. Tokiu atveju šie rūpesčiai po jo mirties neužgula artimų žmonių pečių.

Lietuvoje laidotuvių temos vengiama, ji dažniausiai atidėliojama, nors daugybė sprendimų turi būti priimti iki atsisveikinant amžiams. Todėl netekties momentu artimieji turi priimti daugybę delikačių ir dažnai komplikuotų sprendimų, kuriuos svarstyti jie tiesiog neturi žinių ir patirties. Nors tokiose situacijose siekiama vieningo tarpusavio sutarimo, vis dėlto padėtį dar labiau apsunkina nežinojimas ir netekties sukeltas šokas. Tik labai nedidelė dalis žmonių, laidojančių savo artimuosius, tiksliai žino velionio valią: kokius drabužius laidojimui parinkti, kokią muziką užsakyti, kur užsakyti kapavietę, ir – ar laidoti, ar kremuoti.

Laidojimo planu siūlome pasirūpinti anksčiau, nei testamentu

Jeigu iš anksto planuojate laidotuves ir turite laidojimo planą, vadinasi, galite apmąstyti ir dėl laidojimo detalių susitarti su artimaisiais. Taip pat iš anksto galima paskaičiuoti, kiek tiksliai lėšų reikės skirti tokiam planui įgyvendinti. Arba – pasirašyti išankstinę laidojimo paslaugų sutartį, kurioje galima numatyti ir avansinių mokėjimų grafiką. Laidojimo planą galima būtų palyginti su išankstiniu asmens testamento sudarymu – artimiesiems nebereikia svarstyti ir spėlioti, ko būtų norėjęs velionis, nebereikia rūpintis ir išlaidomis laidotuvėms. Tai pagrindinė priežastis, kodėl žmonės užsienio šalyse stengiasi sudaryti išankstines laidojimo sutartis su avansiniais mokėjimais. Kuo aiškiau būna aptartas laidotuvių planas, tuo atsakingiau artimieji jo laikosi. Kai išėjusiojo valia yra aiški, išvengiama didžiosios dalies rūpesčių, kurie mirus žmogui staiga užgula artimiausių žmonių pečius.

Lietuviai tik pradeda atviriau kalbėti apie paskutinės kelionės scenarijų

Vis dažniau išgirstame žmonių prašymus iš anksto aptarti laidojimo procedūros detales ir kainas. Dažniausiai brandaus amžiaus žmonės kreipiasi norėdami pasitarti dėl savo norų ir galimybių, pasidomi kainomis, apžiūri patalpas. Mirties temos nereikia vengti, atvirkščiai – pasikalbėti su artimiausiais šia tema tiesiog būtina. Net jei jums liko gyventi dar ilgus dešimtmečius, laidotuvių planavimas yra svarbus procesas, kurio metu verta apsikeisti nuomonėmis ir aptarti dalykus, kurie jums rūpi. Pasistenkite kalbėtis konstruktyviai, būkite dalykiški, praktiški ir pokalbiui su artimaisiais pasiruoškite iš anksto.

Nuo ko pradėti?

Neretai po tokio pokalbio su artimaisiais seka kitas logiškas žingsnis – apskaičiuojama, kiek visa ceremonija gali kainuoti. Mūsų laidojimo namų ekspertai gali padėti sudaryti tikslų laidojimo planą, kuriame bus matyti, kokios išlaidos laukia, todėl joms bus galima pasiruošti iš anksto. Pasirinkite profesionalus, kurie ne tik atsakys į jūsų klausimus, bet ir patys parekomenduos vienus ar kitus sprendimus ir palengvins pasirinkimą. Sudarius laidojimo planą, beliks nuspręsti, ar bus reikalinga išankstinio laidojimo paslaugos sutartis su avansiniais mokėjimais, ar šį rūpestį patikėsite kažkam iš savo artimųjų. Patariame apie šiuos savo sprendimus informuoti kaip įmanoma daugiau artimų asmenų, taip pat pasirūpinti notaro patvirtintu įgaliojimu tam asmeniui, kuriam patikite laidotuvių planavimą, jeigu tai nėra pirmos giminystės ryšiais su jumis susijęs asmuo.

Išankstinio laidotuvių plano sudarymo privalumai:

Užfiksuota kaina galios visada ir ateityje, nepriklausomai nuo infliacijos;
Į jūsų norus ir pageidavimus tikrai bus įsiklausyta;
Artimiesiems bus mažiau streso ir įtampos ruošiantis jūsų laidotuvėms;
Galimybė mokėti dalimis be pabrangimo;

 

 

Reikia mūsų pagalbos, turite klausimų ar neaiškumų?
Jūsų vardas*
Pavardė*
El. paštas
Telefonas*
Žinutė
Sutinku su privatumo politika
Užklausa išsiųsta!
Netekus artimojo Užsakyti skambutį