Netekus artimojo

Laidotuvių / kremavimo planavimas

Mylimo žmogaus netektis neabejotinai yra labiausiai įtampą keliantis laikas žmogaus gyvenime, kai organizuojant laidotuves reikia daug pasiruošimo. Mūsų laidojimo biuras visada pasirengęs padėti organizuoti ir planuoti laidotuves, suteikti visapusiškas paslaugas, lanksčiai ir šiltai atsižvelgiant į jūsų pageidavimus.

Laidotuvių organizavimo metu paaiškinsime daugybę galimų pasirinkimų ir padėsime jas organizuoti bei suderinti jūsų pageidavimus. Laidotuvių / kremavimo išlaidos priklauso tik nuo jūsų ir nuo jūsų pageidaujamų paslaugų pasirinkimo.

Mes sutvarkysime visus reikalus, nesvarbu, kokią laidojimo paslaugą pasirinksite. Mirus mylimam žmogui galite jaustis pasimetę, vieniši ir nežinoti, kur kreiptis patarimo. Jei turite klausimų ar tiesiog norite su kuo nors pasikalbėti, susisiekite su mumis.


Taigi, kam pirmiausia paskambinti? 

Nesvarbu, ar sėdėjote šalia lovos, ar 2 valandą nakties sulaukėte skambučio apie mylimo žmogaus mirtį, greičiausiai pirmiausia jūs „apmirėte“, o jūsų  jausmai buvo sumišę. Tačiau jei esate atsakingas už laidotuvių organizavimą, tikrai negalite pasiduoti šokui – reikia judėti į priekį ir viskuo pasirūpinti.

Vienas telefono skambutis mūsų darbuotojams ir jums nebereikės visur skambinti daug kartų, norint išsiaiškinti visas detales. Mes padėsime sutvarkyti visus reikalus, atsakysime į klausimus, susijusius su laidotuvių organizavimu, suteiksime bendrą pagalbą ir patarimus dėl su mirtimi susijusio streso ir sielvarto. Nedvejodami kreipkitės į mus dėl papildomos informacijos. 

Mes bendradarbiaujame su ligoninėmis, senelių namais, krematoriumais, kapinėmis, kitais laidojimo namais ar organizacijomis, atvykstame paimti kūno iš namų.

Be jokios abejonės, tai sunkus metas jums ir jūsų artimiesiems. Tačiau kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas padarys viską, ką gali, kad šis sunkus laikas būtų lengvesnis. Mes padėsime jums priimti visus reikalingus sprendimus.


Reikia pasitarti? 

Rekomenduojame susisiekti su artimu giminaičiu ar draugu/e ir paprašyti pagalbos tiek priimant sprendimus dėl laidotuvių planavimo, tiek ir atvykstant į laidojimo paslaugų  įmonę dėl laidotuvių suplanavimo ir užsakymo. Galbūt norėtumėte, kad kartu su jumis atvyktų kitas šeimos narys. O gal labiau norėtumėte draugo ar artimo kaimyno, kuris lydėtų jus pirmą kartą lankantis laidojimo namuose. Nors tai nebūtina, kad su jumis kas nors būtų ir suteiktų moralinę paramą, tačiau kartais tai tikrai gali jums padėti.


Išsamus laidojimo ir/ar kremavimo paslaugos planavimas.

Mes nuoširdžiai padėsime jums viso planavimo proceso metu, pateiksime aiškius atsakymus į visus klausimus ir pasidalinsime savo įžvalgomis bei patirtimi. Toliau pateikiama daugelio laidotuvių planavimo aspektų, kuriuos aptarsite su mumis, apžvalga. Jei turite klausimų – nedvejodami skambinkite mums.

Dabar laikas pagalvoti, kokių norėtumėte laidotuvių. Laidotuvės turėtų būti tokios, kad atitiktų jūsų šeimos emocinius poreikius ir primintų velionio nugyventą gyvenimą. Pasirenkant šarvojimo ir laidojimo datą bei laiką taip pat reikia atsižvelgti į jūsų bei atvykstančių artimųjų bei draugų galimybes.


Planuojant laidotuves reikia priimti daugybę sprendimų. Čia pateikiam pagrindinius klausimus, į kuriuos reikės turėti atsakymą planuojant laidotuves pagal jūsų poreikius.

 • Būkite pasirengę pateikti mirties liudijimą
 • Ar bus kviečiamas kunigas išlydėjimui ar ne?
 • Ar draugams ir šeimos nariams bus reikalingas transportas į kapines ir atgal? 
 • Ar bus sakoma kalba apie mirusįjį? Jei taip, kas kalbės?
 • Ar bus laiko apeigų metu žmonėms pasidalinti prisiminimais apie jūsų mylimą asmenį? 
 • Jei palaikai bus kremuojami, ar bus atsisveikinimas / šarvojimas prieš kremavimą ar tik po jo? 
 • Jei bus laidotuvės, ar jos bus privačios ar atviros visiems norintiems?
 • Ar turite artimų draugų ar verslo partnerių, kurie norėtumėte kad dalyvautų arba turėtų pareigų laidotuvių apeigose? 
 • Reikės kartu nuspręsti dėl šarvojimo / laidotuvių  datos ir laiko;
 • Pasirinkite kapines / kolumbariumą laidojimui arba vietą urnos pelenų išbarstymui.
 • Ar planuosite Šv. Mišias, jei taip – kokioje bažnyčioje?
 • Nuspręskite dėl mirusiojo aprengimui skirtų rūbų – gal turite suruoštus pasiruoštus patiems mirusiojo (atvežkite iš karto tokiu atveju į laidojimo namus) ar reikės naujų.
 • Apsvarstykite galimybę rūpintis mažais vaikais ar pagyvenusiais žmonėmis, kurie galės arba negalės dalyvauti laidotuvėse;
 • Apsvarstykite, kurie šeimos nariai ar draugai gali padėti informuoti kitus apie mirties / laidotuvių planus;
 • Būkite pasirengę pasirašyti sutartį ir įgaliojimus
 • Nuspręskite iš anksto, kokiu būdu mokėsite už paslaugas – kortele, pavedimu ar grynais pinigais.

Atminkite, kad mes visada su jumis. Jei turite kokių nors abejonių ar klausimų, nedvejodami klauskite.

Netekus artimojo Užsakyti skambutį