Kremavimo paslaugos

Atsižvelgdami į artimųjų pageidavimą ir (ar) velionio išreikštą valią, organizuojame mirusiojo palaikų kremavimą. Kremavimas gali būti atliekamas Lietuvos ar Lenkijos krematoriumuose, kas dažniausiai leidžia kremavimą atlikti greičiau nei per 24 valandas.

Bet kuriuo paros metu suteiksime reikalingą informaciją apie kremavimo tvarką, trukmę bei paslaugų kainas.

Mūsų klientai dažniausiai renkasi šį paslaugų paketą:
dokumentų tvarkymas;
ekologiškas karstas;
mirusiojo nuvežimas į krematoriumą;
kremavimo paslauga (su krematoriumo mokesčiais);
kremavimo sertifikatas;
medinė, akmeninė ar metalinė urna mirusiojo palaikams
atsisveikimo su urna organizavimas
Reikalingi dokumentai:
asmens, kurio palaikai bus kremuojami, mirties liudijimas;
laidojančio asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė).

Kremavimo eiga – pagal Jūsų pageidavimą
Kremavimas arba kitaip – mirusiojo palaikų deginimas, yra įprastas laidojimo būdas pasaulyje. Kremavimo paslaugos yra priimtinos ne tik dėl ekonominių ar ekologinių priežasčių, bet ir neprieštarauja daugeliui moralinių ir religinių įsitikinimų.
Kadangi Lietuvoje laidojimo tradicijos kremuojant vis dar formuojasi, pasiūlysime jums priimtiniausią būdą atsisveikinti su velioniu. Dažnai pasirenkamas kremavimo urnos su mirusiojo pelenais šarvojimas, kai velionio kūnas vežamas iškart kremuoti, arba pageidaujama pirmiau atsisveikinti su velioniu šarvojant kūną, o po to vežant kremuoti. Urną galima laidoti kapavietėje arba laikyti kolumbariume.

Absoliutaus paslaugumo garantija
Mūsų specialistai pasirūpins dokumentų, reikalingų kremavimui atlikti, parengimu. Tai padarysime jums atvykus į biurą: tereikės užpildyti nustatytos formos prašymą kremuoti palaikus bei pasirašyti kremavimo paslaugų teikimo sutartį.
Profesionaliai atliksime visą organizacinį darbą: prieš kremavimą, jei pageidausite, galėsite atsisveikinti su mirusiuoju, tada palaikus nuvešime į krematoriumą, o paskui jau urna su mirusiojo palaikais parvešime į mūsų laidojimo biurą šarvoti ar tiesiog atiduoti artimiesiems laidoti.

Reikia mūsų pagalbos, turite klausimų ar neaiškumų?
Jūsų vardas*
Pavardė*
El. paštas
Telefonas*
Žinutė
Sutinku su privatumo politika
Užklausa išsiųsta!
Netekus artimojo Užsakyti skambutį