Kremavimas.

Atsižvelgdami į artimųjų pageidavimą ir (ar) velionio išreikštą valią, galime organizuoti mirusiojo palaikų kremavimą. Kremavimas gali būti atliekamas Lietuvos ar Lenkijos krematoriumuose. Bet kuriuo paros metu suteiksime reikalingą informaciją apie kremavimo tvarką, trukmę bei paslaugų kainas. Visoje Lietuvoje kremavimą galime atlikti greičiau nei per 24 valandas.

Mūsų klientai dažniausiai renkasi šį paslaugų paketą:

  • dokumentų tvarkymas;
  • ekologiškas karstas;
  • mirusiojo nuvežimas į krematoriumą;
  • kremavimo paslauga (su krematoriumo mokesčiais);
  • kremavimo sertifikatas;
  • metalinė kapsulė (urna) mirusiojo palaikams.

Kremavimo eiga – pagal Jūsų pageidavimą
Kremavimas arba kitaip – mirusiojo palaikų deginimas, yra įprastas laidojimo būdas pasaulyje. Kremavimo paslaugos yra priimtinos ne tik dėl ekonominių ar ekologinių priežasčių, bet ir neprieštarauja daugeliui moralinių ir religinių įsitikinimų.
Kadangi Lietuvoje laidojimo tradicijos kremuojant vis dar formuojasi, pasiūlysime jums priimtiniausią būdą atsisveikinti su velioniu. Dažnai pasirenkamas kremavimo urnos su mirusiojo pelenais šarvojimas, kai velionio kūnas vežamas iškart kremuoti, arba pageidaujama pirmiau atsisveikinti su velioniu šarvojant kūną, o po to vežant kremuoti. Urną galima laidoti kapavietėje arba laikyti kolumbariume.

Absoliutaus paslaugumo garantija
Mūsų specialistai pasirūpins dokumentų, reikalingų kremavimui atlikti, parengimu. Tai padarysime jums atvykus į biurą arba patys atvyksime pas jus nurodytu adresu: tereikės užpildyti nustatytos formos prašymą kremuoti palaikus bei pasirašyti kremavimo paslaugų teikimo sutartį. Po to atvyksime paimti mirusiojo.
Profesionaliai atliksime visą organizacinį darbą: palaikus nuvešime į krematoriumą, o po kremavimo, kuriame, jei pageidausite, galėsite atsisveikinti su mirusiuoju, pelenus su urna parvešime laidoti.

Reikalingi dokumentai:

  • asmens, kurio palaikai bus kremuojami, mirties liudijimas;
  • laidojančio asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė).