Apie mus

Laidojimo paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų teikiame jau daugiau nei 10 metų. Naujausias mūsų projektas – Vilniaus laidojimo namai – tai naujausi modernūs laidojimo paslaugų namai Vilniuje.

Teikiame visas su laidojimu susijusias paslaugos

  • Mirusiojo palaikų transportavimas iš užsienio ar į užsienį
  • Kremavimo paslaugos
  • Laidojimo, šarvojimo paslaugos.

“Vilniaus laidojimo namu” paslaugos teikiamos 2018-ų metais pastatytuose tam skirtuose laidojimo namuose. Nuo 2008 m. vykdoma kryptinga įmonės veikla leidžia kiekvienam mūsų klientui garantuoti operatyvią ir profesionalią pagalbą, kai to labiausiai reikia. Mūsų komandos branduolys – 15 savo srities specialistų – pasirūpins, kad paslaugos būtų atliktos organizuotai bei atsižvelgiant į individualią kliento situaciją.

Problemas sprendžiame kompleksiškai

Suvokdami situacijos subtilumą bei klientų žmogišką situaciją, supratingai imamės absoliutaus organizacinio vaidmens ir siūlome klientams paslaugų paketus. Pavyzdžiui, mirusiojo pargabenimo paketą sudaro informacijos surinkimas, dokumentų parengimas, mirusiojo paėmimas, įdėjimas į cinkuotą karstą, transportavimo išlaidos bei pristatymas nurodytu adresu Lietuvoje. Į šį paketą neįskaičiuojamos tik išlaidos už laikymą vietiniame užsienio morge iki paėmimo ar vietinės rinkliavos. Mirusįjį atvežus iš užsienio, aprengimo paslaugoms, karstui bei laidojimo paslaugoms taikome 30–50 proc. nuolaidą. Pagal galimybes, atsižvelgiame ir į artimųjų finansinę situaciją.

Garantuojame aukštą kokybę

Per gana trumpą laiką sukaupta patirtis rodo, kad gebame susidoroti ne tik su tipinėmis, bet ir su nekasdienėmis situacijomis. Mūsų įmonės istorijoje – mirusiųjų pargabenimas rezonansiniais atvejais, kaip antai, alpinistų žūtis Prancūzijoje 2013 metais ar nardymo instruktoriaus mirtis Maldyvuose 2015 metais. Mirusiųjų parvežimo į Lietuvą klausimais taip pat padedame TV3 laidai „TV pagalba“. Ypatingi atvejai, susiję su mirusiojo pargabenimu, visada asmeniškai kontroliuojami įmonės vadovo.

Veikiame betarpiškai

Suprasdami operatyvumo ir patikimumo svarbą atliekant su laidojimu susijusias paslaugas, susitelkėme būtent ties betarpiškumu. Šiandien, turėdami partnerių tinklą  visoje Europos sajungoje bei Jungtinėje Karalystėje, galime tiesiogiai suteikti visas mirusiųjų atvežimo ar išvežimo, laidojimo ar kremavimo paslaugas. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus, kremavimą galime atlikti užsienio šalyse arba Lietuvoje. Visus pervežimo bei dokumentų rengimo klausimus operatyviai išsprendžiame telefonu ir nuvykę į įvykio vietą.
Visada tiesiogiai ir betarpiškai bendraujame su mirusiųjų artimaisiais, kiekvieną atvejį išanalizuojame atskirai, informuojame apie paslaugų suteikimo eigą ir numatomus terminus bei suteikiame kitą reikalingą informaciją.

Orientuojamės į tarptautiškumą

Mes suprantame, kaip šiuolaikiniame pasaulyje, kai žmonės daug keliauja ir migruoja, svarbus tarptautinis bendradarbiavimas bei patikimi partneriai.

  • Esame FIAT-IFTA, tarptautinės laidojimo įmones vienijančios organizacijos, nariai.
  • Patikrinti partneriai Europos sajungoje bei Jungtinėje Karalystėje;
  • Kitose tolimose šalyse partneriai pasirenkami tik su FIAT-IFTA rekomendacijomis.

Tai leidžia užtikrinti tinkamiausius sprendimus, susijusius su mirusiųjų transportavimu tiek Vakarų Europoje, tiek Rytų šalyse. Galime per trumpą laiką susisiekti su partneriais net ir tolimose ar egzotinėse šalyse, su kurių pagalba klientams suteiksime reikiamą informaciją bei organizuosime tolesnius veiksmus.

Esame socialiai atsakinga įmonė
Socialiniu atsakingumu remiamės ne tik tarpininkaudami klientams, šio principo laikomės ir įmonės viduje. Bendradarbiaujame su regionine darbo birža ir kuriame bei suteikiame darbo vietas žmonėms iš pažeidžiamų socialinių rizikos grupių – neįgaliems, vyresnio, priešpensijinio amžiaus asmenims.

Atsiliepimai

atsiliepimai vilniauslaidojimonamai.lt
Netekus artimojo Užsakyti skambutį